top of page

Ev Temizliği
1 Personel - 08:30 - 17:30
2250 TL

elegant_white_modern_living_room_design.

Tamamı kadrolu, sigortalı ve güvenilir personel

Ege Temizlik kesinlikle sigortasız personel çalıştırmaz. Mevcut personellerin tamamı sigortalı, resmi ücretlendirme kurallarına tabi ve iş güvenliği mevzuatına uygundur. Sağlık raporları, ikametgah belgeleri ve adli sicil kayıtları tutulmaktadır.

İş güvenliği mevzuatına uygun hizmet

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun getirdiği yükümlülükler, geçmişe ve ileriye dönük riskler müşteriyi ilgilendirmez. İlgili mevzuat Ege Temizlik Şirketinin sorumluluğundadır.

Saatinde evinize gelen, genç, dinamik, düzgün, temiz, saygılı ve işini iyi yapan personel

Ege Temizlik personeli saatinde evinize gelir. Tamamı gençtir, dinamiktir ve yeterli olgunluğa sahiptir. Düzgün ve temiz görünümlüdür. Siz değerli müşterilerimize saygıyı elden bırakmaz. İşinizi iyi yapmak için gerekli hassasiyeti gösterir.

İş seçmeden kapsamlı hizmet 

Ege Temizlik evler için sadece tam gün olarak 08:30 - 17:30 saatleri arasında süreli çalışma sistemiyle hizmet verdiğinden, personelimiz iş seçmeden tüm genel temizlik işlerinizi yürütür. Genel temizlik hizmetlerinin yanında, müşterinin talebi halinde ütü hizmetimiz de mevcuttur. Firmamız süreli çalışma sistemi ile hizmet vermesine ve evinizde iş seçmemesine rağmen ortalama %90-95 oranındaki müşterisinin işinin tamamını mesai saatleri içerisinde bitirmektedir. Müşterilerimizin talebi halinde fazla mesai olanağımız da mevcuttur. Fazla mesai ücretimiz her bir saat için +300 TL'dir.

(Yukarıdaki iş bitirme oranlarında, 3+1 oda sayısına ve 120 metrekareye kadar normal genel temizlik yapılacak olan dubleks tribleks olmayan tek daireler kastedilmektedir. Sıfır bina, inşaat, tadilat ve boya badana sonrası temizlik yapılacak olması durumunda, metrekareler büyüdükçe, cam balkon ve ekstra işler söz konusu oldukça bu oranlarda biraz gerilemeler olabilir. Yani fazla mesai olma ihtimali artabilir.)

Yarım gün ev temizliği hizmetimiz bulunmamaktadır. İşin erken bitirilmesi sabit fiyatı değiştirmez.

Ege Temizlik sadece "nitelikli personel" gönderme yöntemi ile hizmet verir, temizlik malzemesi göndermez

Ege Temizlik sadece nitelikli personel gönderme yöntemi ile hizmet verir. Müşterinin evinde listesini vereceğimiz her markette bulunan basit temizlik ürünlerini bulundurması ve personelin öğle yemeğini halletmesi yeterlidir. +100 TL karşılığı yemeği firmamız da halledebilir.

Uygun fiyat ve tek fiyat

Ege Temizlik tüm müşterilerine tek fiyat sistemi ile hizmet verir. Piyasa koşulları çerçevesinde maliyetleri sınırlı tutarak, en uygun fiyatları dönemsel olarak siz değerli müşterilerine vermeye çalışır. İnternet sitemizde yer alan fiyatlarımız, hukuki sorumlulukların ve sizlerin hizmet beklentilerinizin tam anlamıyla karşılanabilmesi için verilebilecek en iyi fiyattır.

 

Bizden daha uygun fiyat aldıysanız, mutlaka bir şeylerin eksik olduğundan emin olabilirsiniz

Bizden daha uygun fiyat mı aldınız. O zaman aşağıdakilerden en az birisi ile karşı karşıyasınız demektir.

Yani; 

- Karşınızdaki muhatabınız temizlik şirketi olmayabilir.

- Şirketin bir iş yeri adresi, kurumsal telefonu ve nitelikli bir internet sitesi olmayabilir.

- Gelen personel, temizlik şirketi personeli değil, boş günlerinde temizlik şirketlerinin işlerine giden bir gündelikçi olabilir.

- Personel sigortalı olmayabilir. Sigorta belgelerini talebiniz halinde size gönderemeyebilirler.

- Personelin sağlık raporları, ikametgah belgeleri ve adli sicil kayıtları firmada bulunmayabilir.

- Personel Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiye doğumlu olmayabilir.

- Personel sabah evinize saatinde gelir mi gelmez mi artık işiniz personelin insafına kalmış olabilir.

- Personel genç ve dinamik olmayabilir. Kapınızı açtığınızda karşınızda emeklilik çağında ev temizliğine giden bir teyze bulabileceğiniz gibi, daha yeni on sekizine girmiş, hayatın daha başında birisiyle de karşılaşabilirsiniz.

- Personel evinize gelince işe başlamak yerine size "kahvaltı" şoku yaşatabilir.

- Sık sık çay sigara molaları ile evinizde kahvehane ortamı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

- Gün içinde yaşayacağınız bir sürü anlaşmazlıklar artık doğası gereğidir.

- Personelin kurumsal bir iş yaşamının olmaması ile yapacağı temizlik üstünkörü olabilir.

- Akşam iş bitiminde yaptığınız anlaşmanın dışında sizden hak etmediği bir para isteyen, hatta üstüne yol parası da isteyen birisi ile yüz yüze gelebilirsiniz.

- Karşınızdaki firma iş yerini daha yeni açmış olabilir. Böyle "firmaların" sizi de mağdur ederek diğer "ucuz firmalar" gibi yakında kapatacağından şimdiden emin olabilirsiniz.

Ucuz fiyat yoktur, eksik hizmet vardır...

 

(İnternet sitemizdeki veriler 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu gereği hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz)

bottom of page