top of page

Ofis Temizliği
1 Personel - 4 saat
KDV Dahil 1125 TL

dexus-office-space.jpg

Tamamı kadrolu, sigortalı ve güvenilir personel
Ege Temizlik kesinlikle sigortasız personel çalıştırmaz. Mevcut personellerin tamamı sigortalı, resmi ücretlendirme kurallarına tabi ve iş güvenliği mevzuatına uygundur. Sağlık raporları, ikametgah belgeleri ve adli sicil kayıtları tutulmaktadır.

 

İş güvenliği mevzuatına uygun hizmet
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun getirdiği yükümlülükler, geçmişe ve ileriye dönük riskler müşteriyi ilgilendirmez. İlgili mevzuat Ege Temizlik Şirketinin sorumluluğundadır.

Saatinde ofisinize gelen, genç, dinamik düzgün, temiz, saygılı ve işini iyi yapan personel
Ege Temizlik personeli saatinde ofisinize gelir. Tamamı gençtir, dinamiktir ve bilinçsel olgunluğa sahiptir. Düzgün ve temiz görünümlüdür. Siz değerli müşterilerimize saygıyı elden bırakmaz. İşinizi iyi yapmak için gerekli hassasiyeti gösterir.

 
İş seçmeden kapsamlı hizmet
Ege Temizlik belli bir metrekareye kadar olan ofisler için 4 saate kadar süreli çalışma sistemiyle hizmet verdiğinden, personelimiz iş seçmeden tüm genel temizlik işlerinizi yürütür. Firmamız süreli çalışma sistemi ile hizmet vermesine ve ofisinizde iş seçmemesine rağmen ortalama %95 oranındaki müşterisinin işinin tamamını bitirmektedir. Müşterimizin talebi halinde fazla mesai olanağımız da mevcuttur. Fazla mesai ücretimiz, her bir saat için +300 TL'dir.

Ege Temizlik sadece "nitelikli personel" gönderme yöntemi ile hizmet verir, temizlik malzemesi göndermez
Ege Temizlik sadece nitelikli personel gönderme yöntemi ile hizmet verir. Müşterinin ofisinde listesini vereceğimiz her markette bulunan basit temizlik ürünlerini bulundurması yeterlidir. 

Uygun fiyat ve tek fiyat

Ege Temizlik tek fiyat sistemi ile hizmet verir. Piyasa koşulları çerçevesinde maliyetleri sınırlı tutarak, en uygun fiyatları siz değerli müşterilerine vermeye çalışır. Size verilen fiyat, hukuki sorumlulukların ve sizlerin hizmet beklentilerinizin tam anlamıyla karşılanabilmesi için verilebilecek en iyi fiyattır. Bizden daha uygun fiyat aldıysanız mutlaka bir şeylerin eksik olduğundan emin olabilirsiniz.

Zemin katta yer alan işyerlerinin temizliği ve dükkan temizliği için firmamız uygun değildir

Zemin kat dükkanları cam yüksekliklerinin fazla olması ve personellerimizin bu camlara yetişememesi nedeniyle firmamızın hizmet kapsamı dışındadır.

Perakende ürün satışı yapılan dükkanlar da firmamızın çalışma prensipleri nedeniyle hizmet kapsamımız dışındadır.

(İnternet sitemizdeki veriler 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu gereği hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz)

bottom of page